دکتر مهرداد نادریان

متخصص گوش، حلق و بینی

درباره من

در سال 2004 پس از طي دوره تكميلي در ايتاليا نزدا ستاد دكتر آگوستي و دكتر فارنتي موفق به دريافت گواهينامه جراحي ليزر در جراحي بيني و سينوس و زيبايي صورت گرديدم. سپس نزد استاد دكتر بي يمر رييس جامعه جراحان پلاستيك آلمان دوره جراحي ليفت اندوسكپي ابرو و صورت را گذرانده و گواهينامه آنرا دريافت نمودم.
فلوشيپ فوق تخصصي رينولوژي را بعنوان بالاترين دوره در زمينه جراحي بيني و سينوس را درسال 1386 در دانشگاه علوم پزشکي ايران گذرانده و موفق به اخذ مدرك فلوشيپ رينولوژي گرديدم.در سال 2009 به عنوان عضو رسمي در انجمن جراحان پلاستيك صورت اروپا پذيرفته شدم .
از سال 1376 تا به امروز در تمامي زمينه هاي جراحي گوش و حلق و بيني و سر و گردن فعاليت دارم ولي عمده فعاليت من در جراحي پلاستيك بيني و زيبايي صورت و جراحي سينوس ميباشد. بعنوان استاد دانشگاه از سال1383 در دانشگاه علوم پزشکي آزاد تهران به آموزش دانشجويان پزشکی مشغول ميباشم و تاكنون به عنوان استاد راهنمايي 38 پايان نامه دكترا را بر عهده داشتم. ارايه مقالات و سخنراني هاي متعدد در كنگرههاي بين المللي داخلی و خارجی از فعاليتهاي ديگر من بوده است عمده اين مقالات در حوزه جراحي پلاستيك بيني و جراحي زيبايي پلك و سينوس بوده است .

تخصص

  • تخصص گوش و حلق و بینی- سر و گردن از دانشگاه علوم پزشکی ایران | 1380
ارتباط با ما
موقعیت مطب :

مسیریابی

گوگل مپ ویز
آدرس:

تلفن ها :

02122886071 02122886072
سایر درمان ها
سایر خدمات:

انحراف تیغه بینی سینوزیت و درمان آن جراحی آندسکوپیک سینوس لوزه و عمل جراحی آن