آشنایی با فیشال تخصصی صورت

فیشال صورت به روش کربوکسی تراپی و اکسیژن تراپی چیست؟

فیشال صورت به روش تخصصی که اثربخشی آن از نظر علمی ثابت شده است، از دو فرآیند تشکیل شده است و در آن از ترکیب دی اکسید کربن (CO2) تراپی و اکسیژن (O2) تراپی بهره می گیرند تا اکسیژن رسانی عمیق پوست در داخل و خارج از پوست به طور کامل انجام شود.

فواید فیشال صورت

  • به پوست حجم می دهد و آن را پر می کند.
  • پوست دهیدراته یا خشک را آبرسانی و شاداب می کند.
  • کلاژن سازی پوست را تحریک می کند تا پوست سفت تر شود و منافذ باز آن بسته شود.
  • درخشانی و شادابی پوست را احیا می کند.
  • سیاهی زیر چشم را برطرف می کند.
  • پوست کدر را شاداب و باطراوت می کند.
  • خطوط و چین و چروک های ریز پوست را تا حد زیادی برطرف می کند.
  • رشد و نمو سلول های پوستی را بهبود می بخشد تا پوستی جوان تر داشته باشید.
  • لکه های تیره پوست را روشن می کند.
  • عمل لایه برداری انجام می دهد.

فیشال کربن دی اکسید چگونه اثر می کند؟

در فیشال صورت به روش کربن دی اکسید، حباب های ریزی از کربن دی اکسید در سطح پوست تولید می شود که با استفاده از فناوری اختصاصی کپسول کربوکسی به عمیق پوست نفوذ می کند و پخش می شود.

افزایش کربن دی اکسید در پوست باعث ایجاد پدیده ای به نام اثر بور می شود و که در نتیجه آن اکسیژن را از گلبول های قرمز موجود در رگ های خونی پوست آزاد می کند.

با افزایش غلظت اکسیژن در لایه های پوست، هم کلاژن و هم متابولیسم سلولی تحریک می شوند که فواید بسیار ارزشمندی برای پوست دارند..

علاوه بر این، جریان گردش خون با افزایش سطح اکسیژن تقویت می شود و باعث افزایش جذب مواد مغذی، ویتامین ها و آنتی اکسیدان های موجود در فرآیند فیشال می شود.

فیشال پوست

فیشال اکسیژن چگونه تاثیر خود را می گذارد؟

بسته به انواع پوست و نیازهای هر فرد، ترکیبی سفارشی از اکسیژن خالص، ویتامین ها، مواد مغذی، آنتی اکسیدان ها و سرم های مغذی پوست با فرمول ویژه به لایه های مختلف پوست تزریق می شود.

برای تزریق این مواد از اسپری جت اکسیژن پیشرفته استفاده می شود که مواد مورد استفاده در این فیشیال را در ذراتی به اندازه نانو برای برای جذب بیشتر به اعماق پوست وارد می کند.

فیشال اکسیژن تراپی که برای جوان سازی و آبرسانی عمیق پوست انجام می شود، بسیار آرامش بخش است و مواد فیشیال به آرامی به پوست نفوذ می کنند.

مقاله مرتبط: جوانسازی صورت با هایفوتراپی

فیشال آکوا پیور

فیشال کربوکسی تراپی و اکسیژن تراپی همراه با فیشال آکوا پیور میکرودرم ابریژن می توانند ترکیب بسیار خوبی برای فیشال کامل پزشکی که شامل پاکسازی و لایه برداری عمیق، استخراج منافذ بسته شده و جوش های پوست و جوان سازی پوست باشد.

فیشال ویژه در مطب

فیشال تخصصی صورت

فیشال پزشکی که تحت نظر متخصصین پوست انجام می شود، بسته به مشکلات پوستی فرد برنامه ریزی می شود.

به عنوان مثال، بیماران مبتلا به آکنه می توانند در طی فیشال تخصصی با لیزر آکنه یا نور آبی قرار بگیرند تا جوش ها درمان شوند. یا حتی بیماران مبتلا به سایر مشکلات پوستی مانند هیپرپیگمانتاسیون یا چین و چروک می توانند  با دستگاه های مخصوص پیگمانتاسیون یا Glow Bright درمان شوند.

پزشکان معتقدند که با ترکیب لیزر و فیشال تخصصی، بیمار در یک جلسه بهترین نتایج ممکن را به دست می آورد بنابراین می توان گفت که این روش برای افراد پر مشغله ایده آل است. طبق گفته بسیاری از بیماران ترکیب فیشال کربوکسی تراپی همراه با اکسیژن تراپی و میکرودرم ابریژن می تواند یک تجربه لذت بخش و موثر باشد در حالی که درد بخصوصی نیز در طی درمان حس نمی شود.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیبایی کلینیکی

مقاله تصادفی

تغذیه

مراقبت های زیبایی

تناسب اندام