• خانه
  • >
  • آرایشی
  • >
  • هر آنچه در رابطه با اکستنشن مژه باید بدانید

هر آنچه در رابطه با اکستنشن مژه باید بدانید

مژه‌ها توانایی چشمگیری در تغییر چهره شما دارند و اهمیت آن‎ها در آرایش بسیار زیاد است. مژه‌ها ویژگی‌های شاخصی هستند که صورت را قاب می‌کنند و چشمان شما بیشتر به چشم می‌آید. اعتقاد بر این است که چشم‌ها جذاب‌ترین قسمت صورت هستند، به همین دلیل بسیاری از افراد در آرایش چشم بیشتر وقت می‌گذارند. این که آیا شما برای بلند کردن یا حجم دادن به مژه‌هایتان از اکستنشن مژه یا ریمل مژه یا از فرمژه استفاده می‌کنید، می‌تواند به روش‌های منحصر به فردی برای زیبایی چشمان شما باشد.

آیا تا حالا شده که ریملی را با شعار «بسیار حجم‌دهنده» بخرید اما موقع استفاده، انتظارتان از ریمل برآورده نشود؟ ما در اینجا هستیم تا به شما بگوییم که داشتن مژه‌های زیبا و حجیم با استفاده از اکستنشن مژه والیوم و مگاوالیوم امکان پذیر است. این مژه‌های شگفت‌انگیز و جذاب، انتخاب افرادی هستند که می‌خواهند زیبایی را به چشمان شما ببخشند.

اکستنشن مژه دقیقاً چیست؟

اکستنشن مژه به صورت یک به یک روی مژه‌های طبیعی شما قرار داده می‌شود تا باعث بلندتر شدن، تیرگی و اضافه شدن حجم آن‌ها شود. اکستنشن‌ها بسیار شبیه به مژه‌های طبیعی شما خواهند بود، حتی بهتر!

اکستنشن مژه چقدر دوام دارد؟

دوام چسبی که از آن به این منظور استفاده می‌شود، حدوداً از چهار تا شش هفته به طول می‌انجامد. به طور معمول، مژه‌های طبیعی قبل از از بین رفتن اثر چسب، رشد می‌کنند و باعث ریختن اکستنشن‌ها می‌شوند.

آیا میشود با داشتن اکستنشن مژه از ریمل و یا آرایش چشم استفاده کرد؟ اگر چنین است، میتوانید از پاککنندههای آرایش هم استفاده کنید؟

بله می‌توانید، اما هرچه کمتر بهتر. ریمل مبتنی بر آب که به طور اختصاصی برای اکستنشن‌های مژه تهیه شده است می تواند به نوک اکستنشن‌ها زده شود. پاک‌کننده آرایش چشم بدون روغن برای پاک کردن هرگونه آرایش به کار می‌رود. از سایه چشم و خط چشم نیز می‌توان تا زمانی که بدون روغن باشند و به طور روزانه پاک شوند، استفاده کرد.

چه تفاوتی بین مژه‌های والیوم و مگاوالیوم وجود دارد؟

تا سال‌های اخیر، اکستنشن مژه والیوم بهترین راه برای داشتن مژه‌های پُرپشت بود، با حداقل قطر 0.07 در هر نوع مژه. این ضخامت خطی زیبا و تیره در محل رویش مژه‌های شما ایجاد و چشمان شما را برجسته و شاخص می‌کند. با این حال، معرفی مژه‌های مگاوالیوم باعث تغییر انقلابی در صنعت اکستنشن مژه شده است و راه حلی را برای داشتن مژه‌هایی حتی پُر‌تر ، ضخیم‌تر و زیباتر از قبل ارائه می‌دهد.

ماجرای اکستنشن مژه مگاوالیوم چیست؟

در حالی که اکستنشن‌های کلاسیک مژه فقط به آرایشگران مژه‌کار اجازه می‌دهد تا روی هر مژه طبیعی فقط یک تار مژه مصنوعی قرار دهند – که اگر بخواهید طبیعی‌ترین حالت ظاهری را داشته باشید، این روش مناسب است – اکستنشن مژه مگاوالیوم به حدی خوب است که حتی تا 16 تار مژه مصنوعی به ازای هر یک از مژه‌های طبیعی شما اضافه می‌کند. اکستنشن‌های مگاوالیوم با قطر فقط 0.03، 0.04، 0.05 و 0.06 با دست به یکدیگر چسبیده اند تا یک فن کامل و زیبا را ایجاد کنند که تضمین می‌کند چشمانتان را به شکلی مسحورکننده قاب بگیرد. معمولاً آرایشگران مژه‌کار از مژه‌های 0.06 استفاده می‌کنند، زیرا در انواع کم ضخامت‌تر معمولاً گرفتن با موچین سخت‌تر است.

تفاوت بین مژه‌های والیوم روسی و مگاوالیوم چیست؟

اکستنشن مژه‌های والیوم روسی از نظر ظاهری شبیه به مژه‌های مگاوالیوم است، با ظاهری فریبنده و زیبا. با این وجود، مژه‌های مگاوالیوم با استفاده از تار مژه‌های سبک‌تر از مژه‌های والیوم روسی ساخته می‌شوند، به این معنی که آرایشگر مژه‌کار شما می‌تواند یک فن بزرگتر از تارهای جدا از هم در اکستنشن‌ را به ازای هر تار مژه طبیعی ایجاد کند، و در نتیجه اثر نهایی از اکستنشن والیوم روسی پُرتر و طبیعی‌تر خواهد بود.

آیا اکستنشن مگاوالیوم بی‌خطر است؟

کاملاً. مانند هر نوع دیگری از آرایش که توسط آرایشگر حرفه‌ای انجام می‌شود، به طور مثال میکاپ و شینیون که هر کدام از آن‌ها را متخصصین هر کار به عهده می‌گیرند، اکستنشن‌های مگاوالیوم مژه‌ هم توسط یک آرایشگر واجد شرایط مژه‌کار به کار می‌روند و ایمن هستند. مهمترین چیزی که باید در مورد اکستنشن مژه‌های مگاوالیوم به خاطر بسپارید این است که باید حتماً توجه کرد که وزن اکستنشن مژه‌های جدید نسبت به مژه‌های طبیعی خیلی زیاد و سنگین نباشد. همانطور که می‌بینید، برای انجام این کار به درستی، باید با ریاضیات هم درگیر شد! آرایشگران مژه‌کار اکستنشن مگاوالیوم، وزن هر یک از تار مژه‌های اکستنشن را در نظر می‌گیرند تا بدانند هر فن را از چه تعداد تار مژه می‌توان تشکیل داد، بدون اینکه سلامتی مژه‌های طبیعی به خطر بیفتد. اگر اکستنشن مژه‌ها برای مژه‌های طبیعی خیلی سنگین باشند، شما اذیت می‌شوید و مژه‌ها می‌ریزند؛ و این ظاهری نیست که شما می‌خواستید.

چرا از هم جدا بودن مژه‌ها اینقدر مهم است؟

جداسازی، فرایند جدا کردن یک مژه از یکی دیگر است، تا اطمینان حاصل شود که فقط یک تار مژه واحد در یک زمان کار می‌شود. اگر این طور نباشد، مژه‌های طبیعی شما به همراه اکستنشن‌ها به هم می‌چسبند، که نه تنها بد به نظر می‌رسد بلکه مژه‌های طبیعی شما را خراب می‌کند و باعث درد احتمالی می‌شود.

چرا استفاده از مقدار مناسب چسب مژه مهم است؟

این امر در مورد همه انواع مختلف مژه‌ها اعمال می‌شود. مقدار صحیحی از چسب مورد نیاز است و مژه‌کار شما برای درک اهمیت این موضوع باید آموزش دیده باشد. چسب بیش از حد باعث می‌شود که اکستنشن‌ها بسیار سنگین شوند و تمام اکستنشن‌ها و مژه‌های طبیعی شما به هم بچسبند.

چرا تقارن و توازن وزن مژه مهم هستند؟

هنگامی که به طور کلی به اکستنشن مژه می‌پردازیم، مهم است که وزن را در بین مژه‌های طبیعی متعادل کنید تا از عدم تعادل، که باعث آسیب می‌شود، جلوگیری کنید. این کار حتی هنگام کار با مژه‌های مگاوالیوم نیز ضروری است. هنگامی که فن‌ها به طور مساوی قرار داشته باشند و وزن در بین مژه‌های طبیعی متعادل باشد، نتیجه کار، مژه‌هایی زیبا و پُرحجم بدون نگرانی از شکستگی و صدمه خواهد بود.

چه فریبندگی و ظرافت مژه‌های مگاوالیوم به سلیقه شما باشد و چه نباشد، جالب‌ترین چیز در مورد اکستنشن‌های مژه، این است که بدون اینکه شما تلاش خاصی انجام دهید، این اکستنشن‌ها می‌توانند باعث شوند هر روز چهره شما زیباتر و شاداب به نظر برسد. البته، اکستنشن مژه، دائمی نیست، بنابراین راحت باشید و راه‌های مختلف را امتحان کنید و آنچه که برای ظاهر شما بهتر و زیباتر است را پیدا کنید. آنتوریوم ، با تیمی حرفه‌ای و متخصص، بهترین خدمات آرایشی را در زمینه کاشت و اکستنشن مژه و ابرو و سایر زمینه‌های آرایشی به شما ارائه می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیبایی کلینیکی

مقاله تصادفی

تغذیه

تناسب اندام

مراقبت های زیبایی