آشنایی با ومپایر فیس لیفت و مزایای آن

ومپایر فیس لیفت

بسیاری از ما دوست داریم کمدی پر از محصولات زیبایی و آرایشی گران قیمت داشته باشیم تا پوستی فوق العاده به ما ببخشند. با افزایش سن، سالم نگه داشتن پوست سخت تر و سخت تر می شود. برای برخی مشکلات و نگرانی های پوستی شما نمی توانید با محصولات فروشگاهی که به صورت موضعی استفاده می شوند کار زیادی را پیش ببرید.

در بعضی موارد مردم دوست دارند برای داشتن پوستی عالی دست به اقدامات شدیدتری بزنند. این اقدامات شامل تعدادی از درمان ها و روش هایی می باشد که می تواند برای شما نتایج موثرتری داشته باشد. یکی از این روش ها، که به دلیل استفاده ی هنرمندان محبوبیت بیشتری به دست آورده است، ومپایر فیس لیفت نام دارد.

ومپایر فیس لیفت چیست؟

اگر با ومپایر لیفت (لیفت خون آشام) آشنایی نداشته باشید، نام آن ممکن است برای شما وحشتناک به نظر بیاید. نام این روش در حقیقت کمی گمراه کننده است. ومپایر فیس لیفت در حقیقت یک روش لیفت صورت نیست و شامل کمی خونریزی است. برای انجام دادن لیفت ومپایر حتی نیازی نیست به زیر چاقوی جراحی بروید و معمولا این درمان حدود یک ساعت طول می کشد. ومپایر فیس لیفت شبیه به دیگر روش های لیفت صورت با مایع است. درحالی که ممکن است نام این روش شما را از خود دور کند، باید بدانید که این روش از دیگر روش های معمول لیفت صورت آسان تر می باشد. البته نام او هم چنین توجهات زیادی را به خود جلب کرده است.

آن چه ومپایر فیس لیفت را از دیگر متدهای زیبایی متمایز می سازد، این است که برای دستیابی به نتایج شگفت انگیز این روش از خون شما استفاده می شود. هنگام ومپایر لیفت، پزشک متخصص مقداری از خون شما را می گیرد تا پلاکت ها را از آن استخراج کند. بعد از این که پلاکت ها از خون شما استخراج شدند، این پلاکت ها هر زمانی که می خواهید درمان را انجام دهید به پوست شما مجددا تزریق می شوند. درمان با استفاده از پلاکت های خون، پلاسمای غنی از پلاکت یا پی آر پی نامیده می شود.

پلاکت ها را هم چنین می توان پس از درمان با میکرونیدلینگ به صورت موضعی به پوست وارد کرد و به آنها اجازه داد تا جذب پوست شوند.

در حالی که روش ومپایر فیس لیفت ممکن است روش مناسبی برای افرادی که از خون می ترسند نباشد، اما برخلاف دیگر روش ها که ماده ای غیر طبیعی به پوست تزریق می شود، برای دستیابی به اهداف زیبایی، فرآیند طبیعی تری دارد. هم چنین امکان انجام دادن تزریق پی آر پی به تنهایی نیز وجود دارد، اما ومپایر فیس لیفت همچنین شامل تزریق ژل های حجم دهنده به پوست می باشد که در کنار پی آر پی انجام می شود.

مراحل انجام ومپایر فیس لیفت چگونه است؟

شاید تزریق مجدد ماده ای که در حال حاضر در بدن خود دارید به صورت تان ضروری به نظر نرسد. تزریق پلاکت های خون خودتان به پوست فواید بسیار زیادی به همراه دارد. پی آر پی ( یا همان پلاسمای غنی شده از پلاکت) به سلول های جدید پوست کمک می کند تا سلامت پوست شما را به طور کلی بهبود بخشد.

این ماده هم چنین می تواند بدن شما را تشویق به بهبود خود کند. تزریق پی آر پی گاهی اوقات برای درمان آسیب دیدگی هایی در تاندون و رباط ها استفاده می شود اما هم چنین این روش برای پوست مفید است. این پلاکت ها می توانند به رشد کلاژن و الاستین در پوست کمک کنند، که بدین معناست که پوست شما به بهبود خود ادامه خواهد داد.

کلاژن و الاستین به صورت طبیعی در پوست وجود دارند اما با گذشت زمان مقدار آنها در پوست کاهش می یابند. بدین ترتیب این روش باعث ایجاد ظاهری جوان تر می شود. همچنین تزریق ژل در فرآیند ومپایر فیس لیفت موجب صاف شدن پوست و بازگردانی حجم و شادابی به صورت، همانند عمل لیفت صورت واقعی می شود.

افراد در تمام سنین و با جنسیت مختلف می توانند از مزایای ومپایر فیس لیفت بهره ببرند، زیرا لیفت صورت ومپایر شامل تزریق ژل نیز می باشد، بسیاری از افرادی که از افتادگی پوست به دلیل افزایش سن رنج می برند یا هر گونه مشکلی با کمبود شادابی و حجم در صورت شان دارند میتوانند از این روش استفاده می کنند.

بعد از این روش شما پوستی صاف تر، روشن تر و محکم تر خواهید داشت. ممکن است کمی درد داشته باشید، اما بعد از اتمام درمان به روش ومپایر لیفت می توانید بلافاصله به انجام کارهای روزمره خود بازگردید.

بلافاصله بعد از ومپایر لیفت شما قادر به دیدن نتیجه درمان نخواهید بود. از آن جایی که این درمان روشی غیر جراحی است، نمی تواند همانند لیفت صورت واقعی برای شما نتایج فوری فراهم کند. از مزایای ومپایر فیس لیفت می توان به کوتاه بودن دوران نقاهت، سریع تر بودن و هزینه ی کمتر آن اشاره کرد.

اگر به دنبال یک روش جوان سازی ملایم هستید ومپایر فیس لیفت گزینه ی مناسبی برای شما خواهد بود. نتیجه نهایی درمان می تواند تا دوازده ماه و در برخی موارد تا دو سال ماندگاری داشته باشید.

ومپایر لیفت چه عوارضی می تواند داشته باشد؟

خطرات لیفت خون آشام بسیار کم است و می توان گفت عوارضی به همراه ندارد. زیرا پلاکت ها به طور مستقیم از خون فرد گرفته می شوند و معمولا هیچ گونه عوارض جانبی منفی از این روش گزارش نشده است. برخی از عوارض جانبی که ممکن است ایجاد شود شامل: خارش، قرمزی، ورم، درد یا کبودی است.

علاوه بر آن ومپایر فیس لیفت برای افرادی که از داروهای رقیق کننده ی خون استفاده می کنند، درمان مناسبی نیست.

زیبایی کلینیکی

مقاله تصادفی

تغذیه

مراقبت های زیبایی

تناسب اندام