فواید عمل کوچک کردن سینه- بهترین سن جراحی ماموپلاستی

بعد از مدتی کمر درد غیر قابل تحمل، خرید لباس زیر بیشتر شبیه به کابوس زندگی و ورزش کردن به معنای پوشیدن حداقل دو سوتین روی هم می شود. این ها همه بخش کوچکی از سختی هایی است که خانوم هایی که پستان های بزرگی دارند، با آن هر روز دست و پنجه نرم می کنند.

شاید برای بعضی از خانوم ها پروتز پستان تمام سختی باشد که تحمل می کنند اما درواقع زندگی کردن با سینه هایی که برای بدن بسیار بزرگ است و متناسب با سایر اندام ها نیست می تواند بسیار دشوارتر باشد. شاید بگویید زنان یا سینه های بزرگ تر از تناسب اندام بیشتری برخوردارند و از نظر شما ایده آل به نظر برسند ولی در حقیقت درد و ناراحتی به دلیل فرم نامناسب بدن، عذاب اینکه چگونه لباس بخرید، ورزش کنید یا حتی بیرون بروید می تواند عذاب آور باشد. برای رفع این مشکل جراحی کاهش سایز سینه یا ماموپلاستی پیشنهاد می شود که راه حلی بسیار موثر برای خانم هایی است که به دلیلی بزرگی پستان های خود از نظر روحی و جسمی دچار مشکل هستند. همه خانم های بالای 16 سالی که با مشکل بزرگی و سنگینی پستان دست و پنجه نرم می کنند می توانند کاندیدای این عمل جراحی باشند.

زمانی که درد زندگی شما را محدود می کند.

درد پستان بزرگ

چه به دلیل ژنتیک، بلوغ یا بارداری، سینه های بزرگ می تواند هر خانمی را از پای درآورد. نتیجه این مشکل فشار به کمر، گردن و شانه ها است که ممکن است حتی ساده ترین کارهای روزانه را برای او آزاردهنده کند. به جز این درد و ناراحتی، بسیاری از بانوان از خارش و تحریک پوست، عرق سوز شدن و جوش پوستی در زیر سینه های خود گلایه می کنند. در دراز مدت و موارد حاد، سینه های سنگین می تواند فرم ستون فقرات را تغییر دهد که منجر به مشکلات جسمانی بیشتری در آینده خواهد شد. همچنین بسیاری از بانوان به دلیل سینه های بزرگ خود از حضور در مهمانی ها یا فعالیت های دیگر خودداری می کنند که منجر به وارد شدن صدمات روحی و روانی به آنها خواهد شد.

پستان ها عضوی برای زنانگی هستند. آنها کودک تازه متولد شده را سیر می کنند و بدن را خوش فرم می کنند، اما نباید مانع رسیدن شما به هدف تناسب اندام و زندگی با کیفیت شوند. کاهش اندازه سینه یک جراحی پیشرفته برای خارج کردن بافت و پوست اضافی پستان است تا سینه هایی خوش فرم تر، قرینه و سفت تر داشته باشید. امروزه بسیاری از بانوان تجربه انجام این جراحی را دارند و به فواید و تاثیرات مثبت عمل جراحی کاهش سایز پستان در زندگیشان اعتراف کرده اند.

جراحی کاهش سایز سینه با رهایی بدن از این وزن اضافه به شما راحتی، انرژی جسمانی و اعتماد به نفس می بخشد و شما قادر خواهید بود به راحتی به زندگی خود ادامه دهید و در فعالیت ها و دورهمی های خانوادگی شرکت کنید.

یکی از مراجعین این جراحی می گوید: « یک هفته بعد از جراحی کاهش سایز سینه می توانم بگویم که احساس می کنم بار سنگینی از روی دوشم برداشته شده است. فرم بدنم بسیار بهتر شده و گردن دردم تا حد زیادی بهبود بخشیده است. حالا می توانم مانند سایر دوستانم به پیاده روی و ورزش بپردازم. فقط کاش زودتر این عمل را انجام می دادم».

بازگرداندن عزت نفس

افزایش اعتماد به نفس

برای بسیاری از بانوان، محدودیت های فیزیکی سینه های بزرگ و سنگین فقط به مشکلات احساسی ختم نمی شود. همانطور که بعضی از بانوان المان های زنانگی خود را دوست دارند و آنها را به رخ می کشند، بعضی دیگر لباس های گشاد و اورسایز می پوشند تا سینه های بزرگ خود را مخفی کنند. سینه هایی که سایز آنها متناسب با بدن نیست بالاخره بر روی ذهن تاثیر می گذارد. خواه اینکه دیگران به بدن شما خیره شوند و شما متوجه شده باشید یا شما درمورد اینکه چه لباسی بپوشید همیشه هوشیار باشید، کم کم می تواند از نظر احساسی شما را عذاب دهد، شما را از محافل شلوغ و اجتماع دور کند و کیفیت زندگی را پایین بیاورد.

یکی از فواید جراحی کاهش سایز سینه، بالابردن اعتماد به نفس است. کاهش سایز سینه افزایش فوق العاده اعتماد به نفس را به همراه دارد، گردهمایی ها را خوشایند و خرید را لذت بخش می کند. جراحی کوچک کردن سینه به شدت بر روی خلق و خوی افراد تاثیرگذار است و دید مثبتی از زندگی به آنها می دهد.

فرد دیگری که تحت عمل کوچک کردن پستان قرار گرفته، درمورد این جراحی چنین می گوید: « من قبلا پستان های بسیار بزرگی داشتم که با بدنم تناسب نداشت. از خرید بیزار بودم و همیشه لباس های گشاد می پوشیدم. پیدا کردن لباس زیری که مناسب باشد غیر ممکن بود. یک ماه بعد از جراحی کاهش سایز سینه، واقعا از نتیجه شگفت زده شدم. در واقع بار اولی که به خرید رفتم گریه کردم، بسیار خوشحال بودم. از اینکه می توانم لباس زیر مناسب خود را به راحتی پیدا کنم خوشحالم و احساس راحتی می کنم».

گریه و زاری در اتاق پرو کافی است.

درمان سینه های بزرگ

خرید لباس و لباس زیر نباید تجربه ای همراه با گریه و زاری باشد. وقتی که سایز سوتین مناسب سایز بدن شما نباشد، ناهماهنگی های بدن بیشتر از قبل به چشم می آید و خرید را برای شما رنج آور می کند.

اگر فردی هستید که موقع خرید خلق و خویتان عوض می شود و عذاب می کشید، جراحی کاهش سایز پستان به شما پیشنهاد می شود. این جراحی نه تنها شما را با خرید آشتی می دهد، فرم و برآمدگی های بدن را خوش حالت می کند و در عین حال پیدا کردن لباس را برای شما بسیار آسان می کند.

هماهنگی و تناسب اندام را باز می گرداند.

برای جراحی کاهش سایز سینه، سن خاصی در نظر گرفته نمی شود، در واقع راحتی و اعتماد به نفس شما در اولویت است. وقتی که پستان های بزرگ شما را در زندگی محدود می کنند و عزت نفس شما را پایین می آورند زمان این است که به فکر جراحی کوچک کردن سینه باشید. دلایل زیادی برای انجام جراحی ماموپلاستی زنان وجود دارد: داشتن احساس ناخوشایند در جامعه و محل کار، نادیده گرفتن توانایی بدنی و کناره گیری از وقایع مهم در زندگی. پس انتخاب زمان انجام این عمل با شماست. پیشنهاد می شود با متخصصین با تجربه در زمینه جراحی پلاستیک مشورت کنید تا بهترین اقدام به شما پیشنهاد شود. (منبع)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زیبایی کلینیکی

مقاله تصادفی

تغذیه

مراقبت های زیبایی

تناسب اندام